21 maja 2026 r. - udział ZPiT "Zaborowiacy" w gminnych obchodach Dnia Matki
czwartek 21.05.2026
W czwartek (21.05), Grupa Reprezentacyjna wystąpiła na gminnych obchodach Dnia Matki w Wysokiej Strzyżowskiej.
Zaprezentowali suitę Starej Warszawy. Występ niezwykle barwny, pełen energii i elegancji… przenoszący publiczność w klimat dawnej stolicy. Dynamiczna choreografia, charakterystyczna muzyka oraz wyjątkowa atmosfera sprawiły, że występ został bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzonych gości.
Więcej zdjęć - kliknij tutaj

