---
Start / Wydarzenia / Zakończenie całorocznych zajęć z Ośrodkiem Kultury w Czudcu – czerwiec 2019

Zakończenie całorocznych zajęć z Ośrodkiem Kultury w Czudcu – czerwiec 2019

W dniu 09.06.2019r., w godzinach popołudniowych, odbyło się ognisko integracyjne, kończące zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 dla grup działających przy Ośrodku Kultury w Czudcu. Dzięki uprzejmości Koła Łowieckiego „Bażant”, członkowie Zespołu Tańca Estradowego Libretto, chóru Szafranowe Nutki oraz średniej grupy ZPiT Zaborowiacy spotkali się przy wspólnym pieczeniu kiełbasek w domku myśliwskim w Lubeni. Wszyscy mogli wysłuchać pogadanki o zwierzętach żyjących w lesie i wziąć udział w quizie związanym z wykładem, a chętni mogli uczestniczyć w zabawach ruchowych.

                                                          —————————————————————————————————————————————————

10 czerwca odbyło się ognisko dla najmłodszej grupy ZPiT  „Zaborowiacy”. Po wspólnym pieczeniu kiełbasy dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zajęciach tanecznych. Ośrodek Kultury w Czudcu dziękuje dzieciom oraz rodzicom za ten wspólny rok i zaprasza na zajęcia od września.

 

                                                           —————————————————————————————————————————————————

W dniach 10, 11, 12 czerwca  podsumowano również roczną pracę uczestników zajęć plastycznych. Były dyplomy, drobne upominki, wręczenie prac plastycznych wykonanych na zajęciach, pamiątkowe plenerowe zdjęcia oraz słodki poczęstunek. Podczas ostatnich spotkań, w każdej grupie została wyświetlona prezentacja multimedialna dokumentująca działania artystyczne uczestników zajęć. Młodsza grupa mogła obejrzeć jak pracowali starsi uczestnicy i odwrotnie. Ośrodek Kultury w Czudcu serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom i młodzieży za udział w zajęciach i mówimy do zobaczenia po wakacjach.
Poniżej pamiątkowe fotografie uczestników zajęć, którzy w tych dniach przybyli i spędzili ostatnie spotkanie już w wakacyjnej atmosferze.