---
Start / Wydarzenia / Warsztaty Zumby

Warsztaty Zumby

4 marca 2020r. na sali widowiskowej w Czudcu odbyły się warsztaty Zumby. Zorganizowali je Andrzej Jodłowski i Ośrodek Kultury w Czudcu, a poprowadziła pani Małgorzata Ostrowska-Rzepko, licencjonowany instruktor Zumby, instruktor Strong by zumba, instruktor Fitness, Mistrzyni Polski w Hip-hop.

Ta utytułowana instruktorka wprowadziła uczestniczki zajęć w świat Zumby, który łączy aerobik z tańcem. Przygotowane przez nią układy zawierały elementy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuk walki, Bollywood i tańca brzucha. Wszystkie ruchy wykonywane były w rytmie żywej muzyki, która towarzyszyła podczas całych zajęć.

Licznie przybyłe na trening panie czuły się bardzo dobrze w nowych dla nich układach. Mimo wysiłku, jaki towarzyszył ćwiczeniom, starały się nie poddawać i wytrwać do końca.

Ośrodek Kultury w Czudcu serdecznie dziękuje instruktorom poniedziałkowych i środowych zajęć za przeprowadzenie treningów dla pań. Dziękujemy także uczestniczkom, które zechciały wziąć udział w tych wydarzeniach.

Przed nami już tylko sobotni Event z okazji Dnia Kobiet, na który serdecznie zapraszamy.