---
Start / Wydarzenia / Ścieżkami Tradycji – podsumowanie

Ścieżkami Tradycji – podsumowanie

W dniu 4 listopada 2019r. o godzinie 11:00 odbyło się podsumowanie Konkursu pn. „Ścieżkami Tradycji”, zorganizowanego przez Ośrodek Kultury w Czudcu. Rokrocznie biorą w nim udział artyści z terenu gminy Czudec. W tegorocznej edycji chęć udziału w konkursie zgłosiło 6 osób, prezentując łącznie 24 prace, w różnorodnych technikach (począwszy od szydełka, poprzez haft wstążeczkowy, koralikowy i krzyżykowy, a na rysunku czy ikonopisarstwie skończywszy). Wszystkie prace charakteryzował ogromny nakład pracy oraz dokładność i estetyka w wykonaniu, co nie umknęło uwadze jury.

Ze względu na ogromne zróżnicowanie technik i wysoki poziom prac, jury konkursu postanowiło w tym roku przyznać wszystkim uczestnikom równorzędne nagrody pieniężne. Trud każdego uczestnika został zauważony i doceniony, a przybyłe na podsumowanie panie zdeklarowały się, że na pewno wezmą udział w przyszłorocznej edycji.

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy pięknych prac. Jednocześnie życzymy jeszcze więcej inspiracji do twórczych działań.

Zapraszamy do fotorelacji.