---
Start / Wydarzenia / Park Rozrywki z Ośrodkiem Kultury w Czudcu

Park Rozrywki z Ośrodkiem Kultury w Czudcu

Miesiąc sierpień obfitował w Ośrodku Kultury w Czudcu w wiele ciekawych wydarzeń. Jednym z nich był objazdowy Park Rozrywki, który zawitał do pięciu miejscowości Gminy Czudec. W ramach tego wydarzenia dzieci korzystały z darmowych dmuchańców, łódeczek padlerów, karuzeli łańcuchowej, eurobingee, kul zorbing, quadów czy automatów siłowych. Dodatkowo, w tak zwanym międzyczasie, mogły zakupić lody, watę cukrową lub popcorn. Wszystkie urządzenia cieszyły się dużym powodzeniem i nie brakowało chętnych, chcących z nich skorzystać. Na szczęście pogoda dopisywała i tylko Park Rozrywki w Pstrągowej musiał zostać przeniesiony na wcześniejszy termin. Jednak nie przeszkodziło to w licznym przybyciu na jego teren.

Każde ze spotkań w ramach Parku Rozrywki odbyło się pod nadzorem sanepidowskim oraz w ścisłym reżimie sanitarnym. Wszystkie urządzenia były systematycznie dezynfekowane, a wchodzący na miejsce wydarzenia musieli obowiązkowo dezynfekować swoje dłonie.

Po każdym dniu, na fanpage’u Ośrodka Kultury w Czudcu – Facebook, umieszczana była krótka fotorelacja, z którą można się zapoznać, do czego oczywiście zachęcamy.

Ośrodek Kultury w Czudcu jeszcze raz serdecznie dziękuje OSP z terenu gminy Czudec, dyrektorom SP z Zaborowa, Wyżnego, Babicy oraz Pstrągowej, a także księżom proboszczom z Wyżnego i Pstrągowej za udzielone wsparcie. Dziękujemy także Sołectwom z Wyżnego, Czudca oraz Przedmieścia Czudeckiego za ufundowanie atrakcji w ich miejscowościach.