---
Start / Wydarzenia / KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

W dniu 2 marca 2020r. w sali widowiskowej OK w Czudcu odbyły się warsztaty samoobrony dla kobiet. Były to pierwsze zajęcia w ramach obchodów Dnia Kobiet. Zorganizowali je dla mieszkanek Gminy Czudec Katarzyna Babicz oraz Ośrodek Kultury w Czudcu, a poprowadził Międzynarodowy Instruktor KRAV MAGA – Andrzej Płaza.

Na początek zajęć pani Kasia poprowadziła rozgrzewkę, aby uczestniczki mogły bez jakichkolwiek urazów przejść kurs samoobrony. Następnie do działania przystąpił instruktor, który uczył kursantki odpowiednich zachowań w sytuacji zagrożenia – w jaki sposób należy reagować, gdy mamy do czynienia z napastnikiem. Przy okazji ćwiczeń było sporo śmiechu, a w przerwach panie mogły korzystać z drobnego fit poczęstunku przygotowanego przez Ośrodek Kultury w Czudcu.

Następne zajęcia już w środę. Tym razem będzie to Zumba, którą poprowadzi pani Małgorzata Ostrowska – Rzepko, licencjonowany instruktor Zumby, instruktor strong by zumba, instruktor fitness oraz Mistrzyni Polski w Hip-Hop. Zapraszamy.

Zdjęcia z wczorajszego wydarzenia dostępne w Galerii – KLIKNIJ.