---
Start / Atualności / 11 – 22 MARCA 2019 – WYSTAWA ## BEAUTY

11 – 22 MARCA 2019 – WYSTAWA ## BEAUTY

Już od poniedziałku,  11  marca 2019r. w sali Ośrodka Kultury w Czudcu będzie dostępna niezwykła wystawa, na którą zapraszamy nie tylko pasjonatów fotografii, ale również wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą sztuką.

WYSTAWA CZYNNA:

11-15 MARCA 2019

W BUDYNKU URZĘDU GMINY W CZUDCU
NA DOLNYM HOLU

W GODZINACH PRACY URZĘDU GMINY CZUDEC

18-22 MARCA 2019

W SALI OŚRODKA KULTURY W CZUDCU
W GODZINACH: 8:00 – 16:00

Podajemy kilka informacji, które być może zainteresują i zachęcą Państwa do zwiedzania wystawy.

Wystawa ## BEAUTY powstała z połączenia dwóch pasji – fotografii i wizażu. Obrazy są autorstwa niezwykle utalentowanego fotografa Mariusza Barana, natomiast stroną wizerunkową i przygotowaniem modelek do fotografii, zajęła się wyjątkowa wizażystka Marta Kwolek.
Projekt  ## BEAUTY w swoim zamierzeniu ma pokazać, że świat fotomodelingu, może być odmianą sztuki.
W stylizacjach i fotografiach widać ogromną dbałość o szczegóły, dzięki czemu obok tych prac trudno przejść obojętnie. Na obrazach będzie można podziwiać „Matrony, Caryce, Księżniczki”, które intrygują, hipnotyzują i uwodzą kolorami widza. O wyjątkowości sfotografowanych stylizacji świadczy także fakt, że wszystkie zostały wykonane w oparciu o materiały znalezione w sklepach second- hand i otrzymały nowe życie.

Kilka słów o  autorach wystawy:

Mariusz Baran – nauczyciel z zawodu, fotograf z wyboru. Fotografię odkrył przypadkiem, nie przypuszczając, że zawładnie sporą częścią jego życia. Eksperymentował z wieloma rodzajami fotografii, by wreszcie odkryć, że w studio odnajduje spełnienie swojej pasji. Piękno, różnorodność i niezwykłość ludzkich twarzy powodują, że fotografia staje się dla niego niezwykłą podróżą w głąb samego siebie. Swoimi pracami pragnie pokazać, że świat fotomodelingu to nie tylko komercja i reklama, ale również Sztuka. Fotografuje oszczędnie, pamiętając, że na zdjęciu najważniejszy jest człowiek. Od 2008 r. związany jest z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym. Jest autorem wystaw indywidualnych i zbiorowych, nagradzanym i wyróżnianym w konkursach fotograficznych. Jego ostatni sukces, tytuł laureata XV edycji międzynarodowego konkursu „Portret 2016” w Kole, związany jest ze zdjęciem „#blueberry” z prezentowanej wystawy. W swojej artystycznej drodze kieruje się zasadą, że „zdjęcia należy czytać, a nie oglądać”. Jego prace można oglądać na:

www.mbfotogratia.pl oraz

www.facebook.com/mariuszbaranphotography

MARIUSZ BARAN – PHOTOGRAPHY

Marta Kwolek jeszcze kilka lat temu byłą urzędniczką, dziś wizażystka z zawodu i pasji. Kocha to, co robi i wkłada w to całe serce, w ciągu kilku lat osiągnęła poziom, na który inni pracują dłużej. Swoje prace publikuje w magazynach branżowych i ślubnych, m.in. w „Magazyn Moda Ślub”,
„e-makeupownia” oraz „Lash me”, także na okładce. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie Rzeszowa i Warszawy oraz prowadzi tam kursy, szkolenia i warsztaty. W maju 2016 r. otworzyła Studio Makijażu w Tyczynie. Specjalizuje się w makijażach ślubnych, wykonuje również, makijaże okolicznościowe i artystyczne. Kolory i obrazy, które tworzy jej wyobraźnia, znajdują odzwierciedlenie w stylizacjach.

MARTA KWOLEK – WIZAŻYSTKA ORAZ STYLISTKA

Z jej pracami można zapoznać się na stronie:

www.martakwolek.pl